Wczytywanie...
Stylizacja paznokci i rzęs

OFERTA


STYLIZACJA
BRWISTYLIZACJA / REKONSTRUKCJA BRWI

Za pomocą rekonstrukcji brwi możemy:

1. zrekonstruować zniszczone brwi
2. zmienić kształt brwi
3. zagęścić rzadkie brwi
4. zamaskować blizny i niedoskonałości skóry

Zabieg jest przeznaczony osobom, których brwi z różnych powodów są zniszczone. Rekonstrukcja brwi jest najtrwalszą, po makijażu permanentnym, metodą stylizacji brwi polegającą na przyklejeniu sztucznych włosków. Po zabiegu w zależności od przestrzegania zasad pielęgnacji oraz stanu skóry można cieszyć się idealnymi brwiami nawet do 2 tygodni.

 

STYLIZACJA
RZĘSSTYLIZACJA RZĘS

O zabiegu

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej (bądź więcej w zależności od wybranej przez klientkę metody) do zawsze jednej rzęsy naturalnej.
Produkty na których pracujemy to produkty marki Noble Lashes słynące z najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest całkowicie bezbolesny. Wykonywany jest w pozycji leżącej przy zamkniętych oczach. Jest to zabieg, który wymaga bardzo dużej precyzji i dlatego też zajmuje 2-3 godziny. Czas wykonania u każdej klientki jest uzależniony od rzęs własnych klientki (ich ilości) oraz od wybranej metody


SZKOLENIASZKOLENIA

Szkolenia odbywają się w Akademii Stylizacji Paznokci i Rzęs przy ul. Kościuszki 93 w Suwałkach i są prowadzone przez kilkukrotną Mistrzynię Przedłużania Rzęs oraz Instruktorkęfirmy Noble Lashes.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, bądź też w małych 2-3 osobowych grupach. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polsko-angielskim (na życzenie możliwe inne języki) jednej z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się stylizacją rzęs w Polsce – Noble Lashes.

Piękno się nie rodzi, piękno się robi.

- Osmel Sousa
DIANA TRZASKO-WNUKOWSKA

WIELOKROTNA MISTRZYNI - INSTRUKTORKA FIRMY   ul. Kościuszki 93, 16-400 Suwałki
+48 505 251 381
d.wnukowska@wp.pl