Wczytywanie...
Stylizacja paznokci i rzęs

OFERTA


STYLIZACJA
PAZNOKCISTYLIZACJA PAZNOKCI

Oferujemy przedłużanie paznokci metodą akrylową oraz manicure hybrydowy. Wykonujemy takie zdobienia jak: one stroke, icon, biżu, sugar effect, kwiaty akrylowe itp. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną. Pracujemy na produktach najwyższej jakości takich marek jak Indigo, Mistero Milano oraz Gelish. Paznokcie przedłużamy tylko na szablonie.

STYLIZACJA
RZĘSSTYLIZACJA RZĘS

O zabiegu

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej (bądź więcej w zależności od wybranej przez klientkę metody) do zawsze jednej rzęsy naturalnej.
Produkty na których pracujemy to produkty marki Noble Lashes słynące z najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest całkowicie bezbolesny. Wykonywany jest w pozycji leżącej przy zamkniętych oczach. Jest to zabieg, który wymaga bardzo dużej precyzji i dlatego też zajmuje 2-3 godziny. Czas wykonania u każdej klientki jest uzależniony od rzęs własnych klientki (ich ilości) oraz od wybranej metody

Rodzaje rzęs

Pracujemy na rzęsach syntetycznych oraz na rzęsach 100% z norki syberyjskiej. Jeśli nie wiecie Panie jaka jest między nimi różnica, odsyłam do filmiku, na którym wszystko wyjaśniam.

REKONSTRUKCJA
BRWIREKONSTRUKCJA BRWI

Za pomocą rekonstrukcji brwi możemy:

1. zrekonstruować zniszczone brwi
2. zmienić kształt brwi
3. zagęścić rzadkie brwi
4. zamaskować blizny i niedoskonałości skóry

Zabieg jest przeznaczony osobom, których brwi z różnych powodów są zniszczone. Rekonstrukcja brwi jest najtrwalszą, po makijażu permanentnym, metodą stylizacji brwi polegającą na przyklejeniu sztucznych włosków. Po zabiegu w zależności od przestrzegania zasad pielęgnacji oraz stanu skóry można cieszyć się idealnymi brwiami nawet do 2 tygodni.


SZKOLENIASZKOLENIA

Szkolenia odbywają się w Akademii Stylizacji Paznokci i Rzęs przy ul. Kościuszki 93 w Suwałkach i są prowadzone przez kilkukrotną Mistrzynię Przedłużania Rzęs oraz Instruktorkęfirmy Noble Lashes.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, bądź też w małych 2-3 osobowych grupach. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polsko-angielskim (na życzenie możliwe inne języki) jednej z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się stylizacją rzęs w Polsce – Noble Lashes.

Piękno się nie rodzi, piękno się robi.

- Osmel Sousa
DIANA TRZASKO-WNUKOWSKA

WIELOKROTNA MISTRZYNI - INSTRUKTORKA FIRMY   ul. Kościuszki 93, 16-400 Suwałki
+48 505 251 381
d.wnukowska@wp.pl