Wczytywanie...
Stylizacja paznokci i rzęs

O NAS

W Akademii stylizacją rzęs oraz brwi zajmuje się Diana Trzasko-Wnukowska - Instruktor w firmie Noble Lashes od 2014 roku, przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs oraz brwiami zajmuje się od 2011 roku. Studiowała Kosmetologię. To co robi stanowi największą pasję jej życia i dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności oraz pogłębia wiedzę. Kilkukrotna Mistrzyni oraz V-ce Mistrzyni. To co robi sprawia jej niesamowitą przyjemność. W swoim zawodzie jest perfekcjonistką w każdym calu. Swoim kursantkom służy pomocą i nie żałuje dobrych rad. Wolny czas spędza na różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych. Przyszłe swoje życie wiąże z tym co robi, bo to lubi najbardziej. Nie wyobraża sobie innego zawodu, gdyż ten jest jej misją, którą pragnie realizować. Perfekcjonizm i wielkie zaangażowanie sprawiają, że szkolenia u niej to czysta przyjemność i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy, a każda klientka, która odda się w jej ręce będzie zadowolona.
Diana Trzasko-Wnukowska

Instruktor marki Noble Lashes od 2014, przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się od 2011, stylizacją paznokci od 2009. Studiowała Kosmetologię. Od wielu lat interesuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, a także stylizacją paznokci. Stanowi to największą pasję jej życia i dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i pogłębia wiedzę.

Laureatka wielu konkursów. To, co robi, sprawia jej niesamowitą przyjemność. W swoim zawodzie jest perfekcjonistką w każdym calu. Swoim kursantkom służy pomocą i nie żałuje dobrych rad. Wolny czas spędza na różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych. Przyszłe swoje życie wiąże z tym co robi, bo to lubi najbardziej. Nie wyobraża sobie innego zawodu, gdyż ten jej jest misją, którą pragnie realizować.

Perfekcjonizm i wielkie zaangażowanie sprawiają, że szkolenie u niej to czysta przyjemność i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy.

Osiągnięcia:
I miejsce Volume 2-3D kategoria Expert - Mistrzostwa Europe Lash, Kraków 2016
I miejsce Volume 2-3D - Mistrzostwa Cilamg Event, Paryż 2016
I miejsce Volume 4D+ - Mistrzostwa Cilmag Event, Paryż 2016
I miejsce 1:1 - 3. Wimpernwelt Meisterschaft Kalkar, Niemcy 2017
I miejsce Volume 2-3D - 3. Wimpernwelt Meisterschaft Kalkar, Niemcy 2017
II miejsce Volume 2-3D kategoria Expert - Mistrzostwa Colibri Europe, Warszawa 2016
II miejsce Volume 5-6D kategoria Expert - Mistrzostwa Europe Lash, Kraków 2016
II miejsce Lash Lift - 3. Wimpernwelt Meisterschaft Kalkar, Niemcy 2017
III miejsce Volume 4D+ - 3. Wimpernwelt Meisterschaft Kalkar, Niemcy 2017

Szkolę oraz pracuję na produktach do przedłużania rzęs firmy:

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
STYLIZACJA
BRWI

SZKOLENIA
STYLIZACJA
RZĘS
Piękno się nie rodzi, piękno się robi.

- Osmel Sousa
DIANA TRZASKO-WNUKOWSKA

WIELOKROTNA MISTRZYNI - INSTRUKTORKA FIRMY   ul. Kościuszki 93, 16-400 Suwałki
+48 505 251 381
d.wnukowska@wp.pl