Wczytywanie...
Stylizacja paznokci i rzęs

SZKOLENIA

SZKOLENIA


SZKOLENIA

Szkolenia odbywają się w Akademii Stylizacji Paznokci i Rzęs przy ul. Kościuszki 93 w Suwałkach i są prowadzone przez kilkukrotną Mistrzynię Przedłużania Rzęs oraz Instruktorkę firmy Noble Lashes.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, bądź też w małych 2-3 osobowych grupach. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polsko-angielskim (na życzenie możliwe inne języki) jednej z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się stylizacją rzęs w Polsce – Noble Lashes.

Termin szkolenia zostaje zarezerwowany po wpłacie bezzwrotnego zadatku w kwocie 400 zł w ciągu 3 dni od ustalenia terminu.


Istnieje możliwość zapewnienia modelek na szkolenie. W przypadku posiadania własnej modelki należy wziąć pod uwagę fakt, iż modelka nie może uczestniczyć w części teoretycznej szkolenia.

WAŻNE
W dniu szkolenia kursantka i modelka nie powinny spożywać kawy oraz napojów energetycznych. Przed szkoleniem wskazane jest zbadanie wzroku w celu wyeliminowania wady wzroku, ze względu na to, iż uniemożliwia to komfortową i poprawną pracę z rzęsami.

OFERTA SZKOLENIOWA NA ROK 2019:

Stylizacja brwi

Dla kogo: Skierowane do osób, które chcą nauczyć się nadawania idealnego kształtu/koloru dla brwi klientki, a także rekonstrukcji przy użyciu sztucznych włosków. Osoby decydujące się na te szkolenie nie muszą być powiązane z branżą kosmetyczną. 

Szkolenie obejmuje: geometrie brwi przy użyciu cyrkla, złotą proporcję, dobór kształtu brwi do kształtu twarzy, dobór koloru brwi do koloru włosów/cery, farbowanie farbą, henna pudrowa, nitkowanie, regulacja przy użyciu pasty cukrowej/wosku/pęsety, włoska regulacja, laminowanie, doklejanie włosków

Czas trwania i cena:

1 dzień
1500zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, wsparcie poszkoleniowe, upominki, cyrkiel do geometrii

Szkolenie podstawowe – metoda 1:1

Dla kogo: Skierowane do wszystkich osób chcących zacząć przygodę ze stylizacją rzęs. Osoby decydujące się na te szkolenie nie muszą być w żaden sposób powiązane z branżą kosmetyczną.

Czas trwania i cena:1 dzień 2 dni
1500 zł 2000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, zestaw pęset, wsparcie poszkoleniowe, upominki.Szkolenie z lekkich objętości 2-8D

Dla kogo: Skierowane do osób, które mają już opanowaną metodę 1:1 i chcą poszerzyć zakres swoich usług. Kwalifikacja na szkolenie odbywa się na podstawie przesłanych zdjęć prac wykonanych metodą 1:1.

Czas trwania i cena:

1 dzień 2 dni
1500 zł 2000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, pęsetę, wsparcie poszkoleniowe, upominki.

Szkolenie Mega Volume – 10-15D

Dla kogo: Skierowane do osób, które mają opanowaną metodę 1:1 oraz lekkie objętości. Kursantki decydujące się na te szkolenie nie powinny mieć problemów z podstawami z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs tj. separowanie, sklejki itp. Kwalifikacja na szkolenie odbywa się na podstawie przesłanych zdjęć prac wykonanych metodami 1:1 oraz 2-3D.

Czas trwania i cena:

1 dzień 2 dni
1500 zł 2000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, pęsetę, wsparcie poszkoleniowe, upominki.

Szkolenie z objętości 2-15D

Dla kogo: Skierowane do osób, które mają już opanowaną metodę 1:1 (minimum rok praktyki) i chcą poszerzyć zakres swoich usług. Kwalifikacja na szkolenie odbywa się na podstawie przesłanych zdjęć prac wykonanych metodą 1:1. Także dla osób po szkoleniach z 1:1 oraz objętości w celu udoskonalenia warsztatu pracy.

Czas trwania i cena:

2 dni
2200 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, pęsetę, wsparcie poszkoleniowe, upominki.

Trening przedkonkursowy

Dla kogo: Dla osób, które chcą się przygotować do startu w Mistrzostwach przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czas trwania i cena:

1 dzień
1000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, wsparcie poszkoleniowe.

Doszkolenie z dowolnego zakresu:

Dla kogo: Dla osób chcących wyeliminować błędy, przyspieszyć czas pracy.

Czas trwania i cena:

1 dzień
1000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski oraz obiad, wsparcie poszkoleniowe.

Stylizacja powieki dolnej:

Dla kogo: Skierowane do osób, które już rozpoczęły przygodę z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs i chcą poszerzyć zakres oferowanych usług.

Czas trwania i cena:

5 godzin
600 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski oraz obiad, wsparcie poszkoleniowe, upominki.

Szkolenie z liftingu, laminowania i botoxu

Dla kogo: Skierowane do wszystkich osób chcących wprowadzić w zakres swoich usług zabiegi na naturalne rzęsy. Osoby decydujące się na te szkolenie nie muszą być w żaden sposób powiązane z branżą kosmetyczną.

Czas trwania i cena:

1 dzień
1000 zł

Cena zawiera: certyfikat w języku polsko-angielskim firmy Noble Lashes, ciepłe i zimne napoje, przekąski, obiad, wsparcie poszkoleniowe, upominki.

Dla naszych kursantek na każde kolejne szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs rabat 15%.*

 

Szkolenia VIP +500zł/dzień


* nie obejmuje treningów przedkonkursowych,doszkoleń, szkoleń ze stylizacji powieki dolnej oraz rekonstrukcji i geometrii brwi

Piękno się nie rodzi, piękno się robi.

- Osmel Sousa
DIANA TRZASKO-WNUKOWSKA

WIELOKROTNA MISTRZYNI - INSTRUKTORKA FIRMY   ul. Kościuszki 93, 16-400 Suwałki
+48 505 251 381
d.wnukowska@wp.pl